INDESIT Dryer Machine | C YSD 72D WW EE | Energy efficiency class E | Front loading | 7 kg | Heat pump | Digital | Depth 54.5 cm
- TootjadINDESIT
- Mudel: C YSD 72D WW EE
- Saadavus: 3
-
440€
INDESIT Dryer Machine | C YSD 72D WW EE | Energy efficiency class E | Front loading | 7 kg | Heat pump | Digital | Depth 54.5 cm | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 133 kWh |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 675.00 mm |
| Gross height (mm) | 872.00 mm |
| Gross weight | 39.00 kg |
| Gross width (mm) | 655.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 84.6 cm |
| Kuivatamismaht | 7 kg |
| Kuivatussüsteem | Heat pump |
| Laius | 59.8 cm |
| Müratase | 64 dB |
| Net weight | 37.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | C YSD 72D WW EE |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 54.5 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 92 L |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.39 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







